Головна » 2019 » Листопад » 18 » Олімпіада з фізичної культури 2019
09:26
Олімпіада з фізичної культури 2019

16 листопада 2019 року в місті Бердянську відбувся  міський етап  Десятої (ювілейної)  олімпіади з фізичної культури і спорту.

          Олімпіада з фізичної культури і спорту  проходила  на базі Бердянської спеціалізованої школи №16.

          В олімпіаді взяли участь учні ЗОШ №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 16, 20, гімназії №№ 1, 2, 3, БМЛ, школи - інтернату.

          На жаль, не побачили представників Бердянської НВК №1 «Мрія», але сподіваємось, що на наступний навчальний рік діти братимуть участь в олімпіаді з фізичної культури.

Програма учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту проводилась за  наступними  видами:

-  Теоретико-методичні знання.

- Легка атлетика (човниковий біг, потрійний стрибок)

- Акробатика.

- Фітнес

- Ігровий батл.

          Всі учасники олімпіади показали свої навички та вміння з різних видів спорту.

          Вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста  та викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання БДПУ, які увійшли до складу суддівської бригади, відпрацювали організовано, чітко, професійно.

          За результатами міського етапу учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту призові місця серед дівчат та юнаків  розподілились наступним чином :

 

Дівчата:

1 місце                 Іващенко Юлія                        ЗЗСО №11

2 місце                 Мелюхіна Катерина                БСШ №16

                             Гупало Анастасія                    ЗЗСО №5

3 місце                 Васильченко Софія                ЗЗСО №1

                             Костинич   Олександра          ЗЗСО №2

                             Міюц Єлизавета                      БМЛ

Хлопці:

1 місце                 Бондаренко Владислав          БМЛ

                             Хоменко Деніс                        БСШ №16

2 місце                 Бєршев Данило                       ЗЗСО №3

                             Бзаров Микита                        ЗЗСО №11

 

3 місце                  Копейко Деніс                         ЗЗСО №5

                             Лошкарьов Данило               ЗЗСО №2   

                            

          Вашій увазі:   

Протокол

Фотоальбом

         

          Вітаємо переможців та дякуємо всім, хто підготував команди і організував проведення міського етапу учнівської олімпіади з фізичної культури і спорту.

Переглядів: 111 | Додав: Auriga | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar