Додаток №1

         Змагання зі спортивних ігор проводяться  при заявці не менш 3-х команд.

         По коловій системі  змагання зі спортивних ігор проводяться при наявності 5-ти та менше заявок команд. При участі 6-ти та більше команд змагання проводяться по підгрупах. Жеребкування проводиться шляхом  розсіювання на підставі підсумків змагань минулого року.

         Представникам, тренерам команд забороняється під час гри галасом та жестами коментувати дії суддів матчу. За ці порушення суддя має право (під час зупинення гри) попередити, а в разі повторення порушень – видалити зі спортивного майданчика осіб, які  порушили встановлений порядок.

Додаток №2 ОЛІМПІАДА З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

         Проводиться за окремим Положенням.

Додаток №3 СПОРТИВНО-МАСОВИЙ ЗАХІД «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ»

         Проводиться за окремим Положенням.

Додаток №4 МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ “НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ”

         Проводиться за окремим Положенням.

         Участь у фестивалі беруть учні 5-10 класів (1 хл. + 1 дів. з  кожної  паралелі)

Склад команди 12 чоловік.

Програма змагань (орієнтовно): човниковий біг 4х9 м, стрибки в довжину з місця, стрибки із скакалкою (за 30 с), естафета зустрічна, теоретичні питання.

Додаток №5 ДИТЯЧІ СПОРТИВНІ ІГРИ „СТАРТИ НАДІЙ”

         В змаганнях приймають участь збірні команди тільки учнів 6 класів згідно з віком. Склад команди : 4 хл. + 4 дів., залік 3 + 3.

         Програма: біг на 60 м, метання м’яча 150 гр, силова (підтягування на високій перекладині – хлопці; підйом  тіла  з положення лежачи на спині – дівчата) згідно вимог  державних тестів, стрибки у довжину з місця.        

 Додаток №6 ДОПРИЗОВНА ПІДГОТОВКА ЮНАКІВ

         Проводиться за окремим Положенням.

Додаток №7 БАСКЕТБОЛ   

         Першість  проводиться після  жеребкування на підставі Календаря ігор.  Учасники – гравці збірної команди школи. 

         Склад команди  згідно правил змагань. Перемога – 2 очки, поразка – 1 очко,  неявка - 0 очок. Тривалість однієї гри 4 тайми по 7 хвилин чистого часу. В разі нічиєї проводиться додатковий тайм –5 хвилин. Команди переможці визначаються по найбільшій сумі очок, набраних в усіх зустрічах. Якщо команди наберуть однакову кількість очок, перевагу отримує переможець їх зустрічі.

         У разі   рівності очок в 3-х та більше команд, переможець визначається по найкращій різниці забитих та пропущених м’ячів між командами, які змагаються;  якщо цей фактор однаковий, різниці в усіх зустрічах. Команда, яка не з’явилась на змагання двічі, знімається з розиграшу. Результати цієї команди анулюються.

Додаток №8 ФУТБОЛ „Шкіряний м’яч”

         Першість проводиться після проведеного жеребкування на підставі  календаря ігор та правил змагань з футболу „Шкіряний м’яч”.

         Учасники  -   гравці  2002 – 2003 року народження

         Склад команд 15гравців: Ліга А –  8+1; Ліга В –  5+1

         Тривалість гри 2 тайми по 20 хвилин.

         Дозволяється заміна 5 польових гравців, воротаря. Команда – господар поля (яка стоїть першою в Календарі), заповнює  рапорт першою і  надає ігровий  м’яч для проведення гри.

         За участь підставного гравця, який відсутній в заявці, команді зараховується поразка  з рахунком  0 : 5. Гравець,  видалений з поля,  автоматично пропускає одну гру, до рішення головної суддівської колегії.

         Місця команд визначаються по найбільшій сумі набраних очок:

перемога – 3, поразка -  0,  нічия – 1.

          У разі  рівня очок двох та більше команд переможець визначається за результатами ігор між ними, по найбільшому числу перемог, по найкращій різниці забитих та пропущених м’ячів. В разі рівня всіх показників між цими командами проводиться додаткова гра. В разі  нічийного результату в цій грі дається додатковий час – 2 тайми по 10 хвилин. Якщо результат буде нічийним, пробивають по 5 пенальті.

 Додаток №9 ФУТБОЛ

        Учасники – гравці збірної команди школи. 

        Тривалість  гри - 2 тайми по 25 хв.

Визначення переможців у разі рівної кількості очок у 2-х і більше команд:

- рахується кількість очок в матчах між  конкурентами;

- рахується  різниця забитих та пропущених голів в матчах між конкурентами;

- рахується кількість голів в матчах між конкурентами (у разі, якщо їх більше двох);

- рахується різниця забитих і пропущених голів в усіх матчах;

- рахується кількість забитих м’ячів в усіх матчах;

- в стикових іграх за 1-2, 3-4, 5-6 місця у разі нічийного результату переможець визначається в серії пенальті (5 ударів, якщо нічия, тоді до першого  не забитого пенальті однієї із команд).

  Додаток №10 ВОЛЕЙБОЛ

          Змагання проводяться згідно Правил змагань з волейболу.

          Учасники – гравці збірної команди школи. 

 Гра складається з 3-х партій до 2-х перемог. За перемогу – 2 очки, поразка – 1 очко, неявка – 0 очок.

         Команда, яка не з’явилася двічі, знімається зі змагань та їй зараховується неучасть в грі. Результати цієї команди анулюються.

         Команди - переможці визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. Якщо дві команди  отримують однакову кількість очок, перевагу отримує переможець їх зустрічі, три та більше команд -  по різниці партій між     командами, які змагаються;  якщо цей фактор однаковий, то по різниці партій в усіх зустрічах.